Поліція вимагає демонтувати вказівник до музею військової техніки у Шампані (документ)

29 квітня 2018, 10:48

Працівники поліції видали припис демонтувати вже популярний серед черкащан банер на трасі Умань-Черкаси. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив черкаський журналіст Сергій Радченко.

Причина - нібито незаконно встановлений рекламний носій. Виконання - терміново. Олег Бойко обурений фактом. Каже, знак встановлений без порушень. Запрошення атовців випити безкоштовної кави не вважає рекламою.

Довідково: Військово-патріотичний музей "Шампань" створений у травні 2011 року правлінням Українського союзу ветеранів Афганістану в Звенигородському районі Черкаської області. Мета створення  пов'язана з підняттям патріотичного духу нашої молоді, а також увічнення пам'яті солдатів, які воювали як під час Другої світової війни, на території інших країн та у ході антитерористичної операції на Сході України, а також про подвиги ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З 2014 року Керує цим музеєм волонтер Олег Бойко, який і встановив вказівник до нього.

Коментарі

Володимир сказав:

Я не АТОвець, але я в своїх відрядженнях обов’язково зупинюсь попити кави у хлопців. На таких як вони і тримається незалежність України, саме об них Путін свої зуби то і зламав.

Вгору