Військовий музей на Черкащині розсварив братів

25 лютого 2016, 11:50

737955

Нове місце для приватного військового музею, який зараз розташований у хуторі Шампань Звенигородського району, уже визначено. Причиною переїзду стало непорозуміння між братами-засновниками музею Олегом та Русланом Бойками, інформує vikka.ua.

"Коли я приїхав додому із зони АТО, на території нашого музею вже була найнята приватна охорона, яка уже 4 місяці мене не впускає на територію. Все дуже сумно. Поділитись зі мною майном вони не хочуть, кажуть тут все зробив Олег, а твого тут нічого немає. Дурня якась – в мене брат віджимає наш музей", – нарікає Руслан Бойко.

Водночас Олег Бойко пояснює: розпалив конфлікт саме його брат. Зараз він заважає працювати та дестабілізує роботу музею.

"Важко це коментувати. Під впливом дружини брат забажав продати майно музею та придбати на виручені кошти житло. Не дозволю цього зробити. Жодних прав на музей він не має, бо свого часу для його створення мені довелося продати власний бізнес. У музей я вклав своє життя і маю намір зберегти його для України, – зазначає засновник музею.

Сприяє переїзду унікального музею керівництво області. Уже й земельну ділянку для його розміщення виділили.

"Були пропозиції і від закордонних партнерів. Але музей залишиться на Звенигородщині. Розташуємо його неподалік траси Умань-Золотоноша. Там територія значно більша, тож можна буде розмістити усі 27 тисяч експонатів. Правда, заново доведеться відбудовуватися, – розповідає Олег Бойко. Якщо землю таки виділять, він планує розпочати переїзд до Великодня.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору