Співак із Черкащини Олег Винник та його партнерка у танцях захворіли на коронавірус (відео)

28 вересня 2020, 13:20

фото з мережі

Зірковий співак із Черкащини Олег Винник та його партнерка у танцях Олена Шоптенко захворіли на коронавірус. Учасники "Танців з зірками 2020" оголосили, що почуваються дуже погано. Про це інформує "24 канал".

Вперше про діагноз Олега Винника і Олени Шоптенко стало відомо 27 вересня. Під час прямого ефіру ведучі оголосили, що пара захворіла на коронавірус. В Олега Винника виявили двосторонню пневмонію, а тест на COVID-19 був позитивним.

Артист зізнався, що має легку форму недуги, однак почувається дуже погано. Стояти на ногах він може до 15 хвилин через страшенний біль у суглобах. Вже кілька днів Олег Винник вживає антибіотики та покращення стану не відчуває. На сьогодні, в артиста заплановане повторне діагностування та комп'ютерна томографія.

- Перші дні був дуже сильний біль в кістках, м'язах. Це було нестерпно. Більше 10-15 хвилин стояти я не можу, немає сил… Я вже четверту добу вживаю антибіотики і не відчуваю ніякого полегшення… Знаю, що Оленці зараз дуже і дуже погано. Це реально дуже серйозні речі, – наголосив Олег Винник.

Водночас співак зізнався, що стан Олени Шоптенко ще гірший. Танцівниця скаржилась на високу температуру та страшенний кашель.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору