“Доведені до відчаю”: черкащани вдруге перекривають дорогу через відсутність газу в їхніх будинках

28 вересня 2020, 13:45

Фото: "Вичерпно"

Жителі будинку на вулиці Вернигори знову перекрили рух транспорту в Південно-Західному районі на вулиці Смілянській. Кажуть, що це єдина можливість нагадати, що в будинку вже понад тиждень відсутнє газопостачання.

Інна Мокрун, яка проживає у будинку з відключеним газопостачанням, обурюється на дії місцевої влади та комунальних служб.

- Ніхто нам не допоміг вирішити цю біду з газом, ніби нас і не існує. А в будинку живуть багато сімей із маленькими дітьми, люди похилого віку. Для них насамперед повинні бути комфортні умови. А для того, щоб просто помитися, доведеться або місячну норму електроенергії використать і потім платить круглу суму, або митися холодною водою, щоб захворіти, - розповідає жінка.

Натомість журналістам "Про все" у ПАТ "Черкасигаз" пояснюють: відновити газопостачання не можуть через поломку в газопроводі будинку. Для того, щоб її усунути, потрібно підписати договір із компанією, в компетенції якої входить відповідна робота.

- Тиждень тому, 21-го вересня, працівники "Черкасигазу" виявили пошкоджене лакофарбове покриття газопроводу у квартирі жительки, яка попередньо звернулася до нас. Під час обстеження газопроводу в під'їзді виявили наявність електричного потенціалу 230В, а на ізолюючому фланці газопроводу-вводу - 90В. Продовжувати надавати газ у будинок із такими поломками - небезпечно для життя мешканців усього району, - пояснюють у товаристві.

Однак підписати договір із компанією, яка б поремонтувала газопровід, потрібно всім мешканцям дому. А це неможливо - деякі квартиранти виїхали за кордон і фізично не можуть підписати договір.

Черкасці кажуть, що зупинятися не планують. Якщо місцева влада не зверне увагу на їхню проблему, жителі будинку будуть діяти рішучіше.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору