“Доведені до відчаю”: черкащани вдруге перекривають дорогу через відсутність газу в їхніх будинках

28 вересня 2020, 13:45

Фото: "Вичерпно"

Жителі будинку на вулиці Вернигори знову перекрили рух транспорту в Південно-Західному районі на вулиці Смілянській. Кажуть, що це єдина можливість нагадати, що в будинку вже понад тиждень відсутнє газопостачання.

Інна Мокрун, яка проживає у будинку з відключеним газопостачанням, обурюється на дії місцевої влади та комунальних служб.

- Ніхто нам не допоміг вирішити цю біду з газом, ніби нас і не існує. А в будинку живуть багато сімей із маленькими дітьми, люди похилого віку. Для них насамперед повинні бути комфортні умови. А для того, щоб просто помитися, доведеться або місячну норму електроенергії використать і потім платить круглу суму, або митися холодною водою, щоб захворіти, - розповідає жінка.

Натомість журналістам "Про все" у ПАТ "Черкасигаз" пояснюють: відновити газопостачання не можуть через поломку в газопроводі будинку. Для того, щоб її усунути, потрібно підписати договір із компанією, в компетенції якої входить відповідна робота.

- Тиждень тому, 21-го вересня, працівники "Черкасигазу" виявили пошкоджене лакофарбове покриття газопроводу у квартирі жительки, яка попередньо звернулася до нас. Під час обстеження газопроводу в під'їзді виявили наявність електричного потенціалу 230В, а на ізолюючому фланці газопроводу-вводу - 90В. Продовжувати надавати газ у будинок із такими поломками - небезпечно для життя мешканців усього району, - пояснюють у товаристві.

Однак підписати договір із компанією, яка б поремонтувала газопровід, потрібно всім мешканцям дому. А це неможливо - деякі квартиранти виїхали за кордон і фізично не можуть підписати договір.

Черкасці кажуть, що зупинятися не планують. Якщо місцева влада не зверне увагу на їхню проблему, жителі будинку будуть діяти рішучіше.

Поділитись

Коментарі

Вгору