Смілянам не варто боятися холодних батарей, – в ОДА розповіли про ситуацію зі «Сміла Енергоінвест»

20 січня 2017, 18:55

gr_6.10.16_teplo

У Смілі містяни знову захвилювалися, чи не зникне з їхніх домівок тепло. Натомість у Черкаській ОДА запевняють, що перейматися не варто, принаймні упродовж найближчого місяця.

Нещодавно у Смілі пройшла нарада, під час якої з’ясувалося, що  ТОВ «Сміла Енергоінвест» не має чим платити за ліміти НАК «Нафтогаз України». Як пише сайт Smila-ua, причиною назвали те, що сміляни погано розраховуються за тепло. Натомість у Черкаській ОДА заспокоюють, що ситуація, коли сміляни мерзли, не повториться.

- Станом на 19 січня, ми мали офіційну підтверджену інформацію від НАК «Нафтогаз України», що ТОВ «Сміла Енергоінвест» отримало номінацію аж до середини лютого. Це означає - підтведження лімітів по постачанню газу. Тому тепло у смілян буде. Боятися не варто, принаймні цей місяць, бо ж така номінація дається на кожний місяць - запевняє заступник голови Черкасьої ОДА Сергій Овчаренко. – Надалі працюватимемо у такому ж режимі.

Водночас Сергій Овчаренко нагадує, що слідство по «Сміла Енергоінвест» продовжується.

- Зараз проводиться ряд слідчих дій, поки не буду розказувати, які саме, зважаючи на таємницю слідства. Але якщо буде доведено, що кошти йшли не туди, куди потрібно, то буде відповідне покарання. І якщо підприємство не буде виконувати умови співпраці,  шукатимемо інше,  - говорить чиновник. - До речі, зараз у «Сміла Енергоінвест» вже змінено директора. Побачимо, як він буде керувати.

Поділитись

Коментарі

Вгору