За чотири останніх роки у Каневі ліквідували 11 несанкціонованих сміттєзвалищ

20 січня 2017, 19:24

4-12

Протягом останніх 4-х років чиновникам вдалося ліквідувати у Каневі 11-х стихійних сміттєзвалищ.

Про це йдеться в інформації «Про виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами в місті Каневі на 2013-2017 роки», повідомляє «Kanos».

За даними представників місцевої влади, щорічно виконавцями програми проводиться робота по виявленню та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ. Так, за час її дії, у місті було ліквідовано 11 стихійних сміттєзвалищ, загальним об’ємом 471 куб.м.

Окрім цього, профільним відділом спільно із комісією з питань охорони навколишнього середовища, атмосферного повітря та поводження з безгосподарними відходами заплановано розпочати роботу зі створення реєстру несанкціонованих міських сміттєзвалищ.

Також комунальним підприємством «ЖЕК» замовлено виготовлення проектно – кошторисної документації для проведення заходів покращення екологічного та санітарного стану міського сміттєзвалища. Серед останніх, побудова огорожі та висадження «живої огорожі» довкола сміттєзвалища, будівництво під’їзної дороги, проведення лінії електропередач та будівництво свердловин дл

Поділитись

Коментарі

Вгору