Смілянин, який чайником забив до смерті свого знайомого, сидітиме у в’язниці

18 лютого 2023, 09:50

У Смілі винесли вирок чоловіку, який чайником забив свого знайомого. Від численних травм той помер у гаражі зловмисника.

Трагедія сталася наприкінці жовтня 2021 року в будинку обвинуваченого. Останній взяв до себе жити знайомого, аби той допомагав колоти свиней. Вони були знайомі ще з дитинства. Того дня господар повернувся додому й застав п'яного помічника.

"Коли зайшов до будинку, то побачив безлад, на столі стояла пляшка з залишками горілки, а знайомий спав на підлозі. Оскільки у них була домовленість, що п`яним він спить лише в гаражі, то намагався його розбудити, але нічого не виходило. Замочив свій одяг, щоб попрати, бо забруднив, коли їхав велосипедом, продовжив будити, а коли той  проснувся, то став розмахувати  руками,  зав`язалася бійка, під час якої, будучи сильнішим, підозрюваний махав чайником, а він вдарив його по ногах і той впав", - йдеться у вироку.

Після цього, не змігши самостійно відвести постраждалого у гараж, він покликав на допомогу свого друга. Увесь час після цього, обвинувачений вважав, що товариш спить. Згодом зрозумів, що чоловік помер.

Експертиза нарахувала на тілі загиблого численні забої та переломи.

Свою провину зловмисник визнав частково. При цьому запевняв, що смертельні травми наніс не він, а хтось інший. Проте суд, з огляду на докази, не повірив йому.

Рішенням Смілянського міськрайонного суду чоловіка визнали винним у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень та засудив його до 8 років позбавлення волі.

За інформацією з Єдиного реєстру судових справ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору