На Корсунщині попрощалися з двома полеглими воїнами

18 лютого 2023, 11:04

На Корсунщині провели в останню путь загиблих захисників Андрія Вікторовича Бровченка та Анатолія Васильовича Степаненка.

Про це повідомляє секретар Корсунь-Шевченківської міської ради Віталій Мацюк.

Андрій Бровченко народився у багатодітній родині, в селі Пішки. Закінчив Моринську загальноосвітню школу. Відслужив в лавах ЗСУ. Після повернення зі строкової служби залишився працювати в селі у галузі сільського господарства. Працював на різних роботах, був на заробітках в Польщі. У рідному селі створив сім’ю.

23 серпня чоловік пішов на фронт. Був молодшим сержантом, стрільцем стрілецького відділення окремого стрілецького батальйону. Певний період був у групі санітарів.

Захисник поліг у бою з російськими загарбниками в Донецькій області 10 лютого. Йому було 45 років.

Анатолій Степаненко закінчив Моринську школу, потім аграрний ліцей, відбув строкову військову службу, одружився. Працював на різних роботах, в тому числі і за кордоном. Перед війною був охоронцем у ТОВ НВФ «Урожай». Любив риболовлю. До цього хобі заохотив і своїх дітей.

Військовий був командиром протитанкового взводу вогневої підтримки окремої аеромобільної бригади. Загинув у бою з російськими окупантами на Донеччині 11 лютого. 21 лютого йому мало б виповнитися 42 роки.

Обох Героїв поховали у селі Пішки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору