Школярка з Корсунщини перемогла на міжнародному музичному конкурсі

30 січня 2018, 17:00

Учениця Драбівської музичної школи Юлія Середа займається грою на акордеоні ось уже сім років. Жителька села Гарбузин, що на Корсунщині, вже багато разів перемагала на вітчизняних та міжнародних музичних конкурсах. Серед її здобутків – перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Зоряні мости» 2015 року, що проходив у Черкасах, третє місце на міжнародному фестивалі-конкурсі «Литовська феєрія» 2016 року в місті Вільнюс, третє місце на Всеукраїнському конкурсі баяністів «Кубок Надросся» 2016 року, що відбувся в Рокитно. Займається з Юлією викладач Драбівської музичної школи Ксенія Миколаївна Гладишенко, пише Нова Доба.

І от знову перемога. Тепер Юлія Середа здобула перше місце на фестивалі-конкурсі «Сніжний Оскар», що проходив із 3 по 7 січня 2017 року в місті Стара Любовня, що у Словаччині. Організатори фестивалю-конкурсу створили по-справжньому теплу і дружню атмосферу. Конкурсанти з України, Білорусі та Словаччини почувалися там вільно й невимушено, як удома. У атмосфері професійної конкуренції проходив конкурс між учасниками з Києва, Мінська, Дніпра, Борисполя, Рівного, Старої Любовні в різних номінаціях: музичні інструменти, вокал академічний та естрадний, хореографія, образотворче мистецтво, циркове мистецтво та театральний жанр.

Виступ Юлії Середи з акордеоном закінчився щирими оплесками-оваціями та вигуками «Браво!». Після вдалого виступу до талановитої дівчинки підходили схвильовані слухачі, зі сльозами дякували за музику, яка так глибоко їх вразила. Особливо сподобалася слухачам та членам журі п’єса «Самотня гармонь», у якій Юлії вдалося передати широку палітру почуттів та настроїв.

- Особливо хвилюючим став момент гала-концерту, під час якого проходило нагородження переможців та учасників фестивалю. Юлі випало почесне право відкривати гала-концерт. Неймовірні почуття викликала сама процедура нагородження, коли всі з нетерпінням чекали почути своє прізвище, – говорить викладачка Юлії Середи Ксенія Миколаївна Гладишенко. − Та ось уже позаду залишилися нагородження переможців, котрі вибороли 3 і 2 місця, а ведучий переходить до нагородження 1 премією та вручення «Сніжних Оскарів» − справжнісінької золотистої статуетки Оскара. І тут ми почули: «Середа Юлія − 1 місце в номінації «Музичний інструмент». Нашій радості не було меж! Це було досить хвилююче та чарівно, адже відбувалося усе дійство в Різдвяний вечір, здавалося, що якась чарівна сила була присутня на святі.

- Я вирішила пов’язати свою долю з музикою. Тому навчання у Драбівській музичній школі для мене − перша сходинка до великої мрії – не захмарної, а реальної. Я завжди прагнула стати учасницею міжнародних конкурсів, показати свої уміння. А для здійснення своєї мрії доклала чимало зусиль – 7 років наполегливо вчилася, працювала над опануванням музичного мистецтва. І ось випала надзвичайна нагода поїхати на міжнародний фестиваль-конкурс «Сніжний Оскар» до Словацької Республіки, зіграти свої улюблені твори для висококваліфікованого журі. Хвилюванням і радості не було меж, адже я виступала на одній сцені з представниками різних країн. Моя перемога і здобута нагорода – це свідчення того, що мрії збуваються. Слід тільки дуже цього захотіти! − говорить Юлія Середа.

 

Коментарі

Вгору