Справжня сім’я, – родина з Думанців, яка має 3 власних дітей, забрала з “Теплого дому” ще чотирьох

30 січня 2018, 16:39

Віктор та Надія Кривди з Думанців, які мають трьох власних дітей, минулого тижня забрали із Обласного центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім» у свій дім ще четверо дітей, аби подарувати їм щасливу родину, пишуть "Сільські обрії".

Торік родина Кривд пройшла навчання кандидатів у прийомні батьки та стала на облік у Службі у справах дітей. Доки вирішувалися процедурні питання, прийомні батьки в «Теплому домі» познайомилися із дітьми, яких мали намір забрати.  Це два хлопчики, 11 та 14 років, і дівчатка – 5 та 8 років.

-   Нині держава зацікавлена у тому, щоб діти виховувалися у сім’ях, а не у державних дитячих закладах. Майбутні прийомні батьки мають пройти відповідне навчання, зібрати необхідні документи. Житло для таких цілей не передбачене. Проте родина, яка бере на виховання дітей, отримує фінансову допомогу та пільги, - зауважує спеціаліст Служби у справах дітей Сергій Веретик.

Наразі в Черкаському районі - 6 прийомних сімей, у яких виховується 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 дитячий будинок сімейного типу, який налічує 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Вгору