Прокурор з Черкащини, який був звільнений за “брехню” в декларації, поновився на роботі (відео)

29 листопада 2018, 14:50

Прокурор з Черкащини, який був звільнений за "брехню" в декларації, поновився на роботі (відео)

Київський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді першого заступника керівника Уманської місцевої прокуратури Руслана Рєзніка, якого було звільнено за наказом Генпрокурора Юрія Луценка, повідомляє "Громадське Умань".

Зазначимо, що протягом 2017 року з лав прокуратури було звільнено п’ять працівників через внесення недостовірних відомостей до електронних декларацій. До цього списку потрапив і перший заступник керівника Уманської місцевої прокуратури Черкаської області Руслан Резнік.

До цього прокурор потрапляв під дію Закону "Про очищення влади". Однак, замість того, щоб опинитися в люстраційному реєстрі, він був призначений першим заступником керівника Уманської місцевої прокуратури.

Свого часу він входив до списку прокурорів-мільйонерів. Руслан Рєзнік у 2014 році задекларував понад мільйон гривень. З них 166 тисяч гривень склала прокурорська зарплата, 81 тисячу гривень йому принесли "інші види доходів" і 785 тисяч гривень він отримав у якості виручки від продажу майна.

У 2015 році у декларації Руслана Рєзніка було вже вказано будинок, земельна ділянка, дві квартири та гараж. За цей період він заробив 174 тисяч гривень, і ще на 20 тисяч отримав пенсійних виплат, а готівкою зберігав 200 тисяч гривень.

Співмешканка прокурора Юлія Мазуренко, що працює суддею Уманського міськрайонного суду Черкаської області, у 2017 році задекларувала 2 земельні ділянки, 2 квартири та будинок, площею 275,84 м2  і в готівці має 300 тисяч гривень.

У лютому 2018 року рішенням Христинівського районного суду Черкаської області за позовом Уманської місцевої прокуратури було визнано незаконним право власності на земельну ділянку  розміром 1,4000 га , що належала Руслану Резніку. Згодом прокурор позивався за цією справою до апеляційного суду Черкаської області, але рішення першої інстанції залишилося без змін.

Нині одіозний Руслан Резнік повернувся на раніше займану посаду і знову буде наглядати за додержанням законів на свій розсуд. До цього він пропрацював у місцевій прокуратурі 10 років, за цей час набув слави корупціонера та вимагача. Його звинувачують у “кришуванні” викрадачів автомобілів.

Коментарі

Вгору