“Подаруй мені зиму”: черкаські учні передали ЗСУ півтори тонни корму для фронтових тварин

07 листопада 2023, 12:38

У межах акції «Подаруй мені зиму» тільки за три тижні було зібрано більше 1,5 тонни корму для поранених та контужених тварин, врятованих на фронті.

"Цієї осені півтори тонни корму уже відправилися туди, де немає супермаркетів, у яких можна придбати корм для тварин, яких рятують наші хлопці, визволяючи нові території, - зазначають у Черкаському обласному БФ  «Життя», що ініціював акцію та постійно проводить збір кормів для відправки на фронт. - Особливо важливо це саме у холодну пору року, коли корм дає енергію боротися з холодом – і, без перебільшень, рятує маленькі життя". 

Таку велику кількість корму за рекордні строки зібрали учні Гуманітарно-правового ліцею та черкаських шкіл №17, 15, 18, 11, 22, 21, 28, 30, 26. Також колектив Черкаського професійного автодорожнього ліцею передав кошти для придбання лікувального корму для хворих тварин.

Увесь зібраний і придбаний корм благодійний фонд «Життя» передав благодійному фонду «Час Надії», який забезпечує доставку найнеобхіднішого для різних підрозділів ЗСУ.

До збору корму може долучитися кожен черкасець: зробити це можна на базі ветеринарної аптеки «Зоотовари» (бульвар Шевченка, 409).

За інформацією Черкаського пресклубу

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору