Панорамний вид та дизайнерський ремонт: ТОП найдорожчих апартаментів Черкас

29 серпня 2017, 23:03

naturalhomes.ru

Не менше 150 квадратних метрів загальної площі, дизайнерський ремонт, індивідуальне парковочне місце для авто, а в окремих випадках панорамний вид на Дніпро, декілька санвузлів, тепла підлога та консьєрж. Усе це – атрибути черкаських елітних квартир. За такий шик доведеться відповідно заплатити. Вартість найелітніших квартир у Черкасах сьогодні сягає чверті мільйона доларів, або понад 6 мільйонів гривень. Про перелік найдорожчих апартаментів Черкас інформує сайт vikka.ua.

У жодному описі елітних квартир, які наразі виставлені на продаж, немає інформації щодо стану під’їзду та фото парадних. А економія при сплаті комунальних платежів підкреслюється як перевага лише в одному з випадків продажу елітного житла.

У 190 тисяч доларів оцінюють апартаменти площею 150 кв. м. Будинок, де розташована квартира, знаходиться у самому центрі міста Черкаси. До цього додається сучасне планування та гарний вид із вікна. Квартира складається із двох спалень 30 кв. м і 22 кв. м, просторого санвузла площею 5 кв. м та кухні-студії площею 90 кв. м.

rieltor.ua

Величезна 6-кімнатна дворівнева квартира з дизайнерським євроремонтом у Черкасах оцінюється у 130 тисяч доларів. Її площа 163 кв. м. Житло розташоване на 12-му поверсі і має панорамний вид.

 

slavendim.est.ua

Ще одна дворівнева квартира з дизайнерським ремонтом вартує 110 тисяч доларів. Її площа 152 кв. м. Усі вікна елітного житла виходять на Дніпро, а 9-й поверх забезпечує вражаючий краєвид. У будинку цілодобово працює консьєрж.

Коментарі

Вгору