Очільник Золотоноші розповів випускникам про перспективні професії

13 липня 2018, 13:53

Сьогодні, 13 липня, міський голова Віталій Войцехівський зустрівся із сімома цьогорічними випускниками навчальних закладів міста. Мета зустрічі як завжди особлива - підтримати дітей у пік вступної кампанії”. 

Віталій Олександрович повідомив випускникам, які професії зараз користуються попитом у місті: це і юристи, і мікробіологи, і маркетологи, і перекладачі.

- Місто живе, розвивається, ми працюємо із шістьма іноземними партнерами, діє вісімнадцять промислових підприємств, а тому Золотоноша потребує молодих кваліфікованих спеціалістів. Окрім того, з наступного року школярі матимуть змогу відвідувати усі підприємства та спілкуватися безпосередньо із керівниками заводів, аби обрати собі практичну спеціальність, – зазначив міський очільник.

Насамкінець, усім запрошеним випускникам Віталій Войцехівський подарував смарт-годдиники: Дмитру Волченкову, Юлії Середі, Владиславу Придибайлу, Іллі Салогубу, Аліні Бойко, Роману Донченку та Ярославу Кравченку. Місцеві підприємці підготували невеличкий сюприз – ноутбук для Владислава Придибайла, який восени постраждав у ДТП.

За інформацією прес-служби Золотоніської міської ради.

Вгору