Обласний онкодиспансер матиме нову назву

01 березня 2023, 10:47

Під час засідання профільної комісії депутати підтримали проєкт рішення про перейменування КНП "Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради" на КНП "Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги Черкаської обласної ради". Рішення набере чинності після затвердження його в сесійній залі.

Назву закладу хочуть змінити, аби вона відповідала всьому спектру послуг, які надає диспансер, а також відповідно до нового етапу медичної реформи.

Обласний онкодиспансер наразі надає високоспеціалізовану медичну допомогу онкологічним, гематологічним, паліативним, урологічним та іншим хворим. Також медики закладу проводять операції з трансплантації органів та інших анатомічних матеріалів. Лише за минулий рік проведено 45 таких операцій. Окрім цього, здійснюють консультативну амбулаторну допомогу та профілактику новоутворень, включаючи спектр профілактичних, діагностичних і лікувальних заходів та послуг медичного характеру, проводять клінічні дослідження.

Зокрема, лише у 2022 році медики онкодиспансеру прооперували майже 5 тисяч пацієнтів. Загалом минулого року послугами закладу скористалися ледь не 70 тисяч осіб, серед яких і внутрішньопереміщені особи.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рідних не розлучатимуть із дітьми: у Черкасах відкрили асептичні бокси для трансплантації кісткового мозку

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору