Новий очільник тролейбусного парку в Черкасах зароблятиме понад 70 тисяч гривень на місяць

03 листопада 2022, 10:44

Борис Марченко

Бориса Марченка призначили на посаду директора КП "Черкасиелектротранс" рівно місяць тому - 3 жовтня.

У відповіді на інформаційний запит журналістів "Про все" йдеться, що Марченко не проходив конкурс на посаду директора, оскільки нормами чинного законодавства не передбачено проведення процедури конкурсного відбору на такого роду посади.

Заробітна плата нового очільника тролейбусного парку становить 74 797 гривень, також передбачена премія у розмірі до 30 відсотків посадового окладу.

У коментарі "Про все" начальник управління транспорту ЧМР Віталій Москаленко зазначив, що зауважень до роботи нового керівника КП "Черкасиелектротранс" не має.

- В принципі, нічого суттєво не змінилося. У нинішній ситуації важко себе проявити, бо працюємо, як бачите, залежно від ситуації. Тримаємо курс, який і був, - додав він.

Також Москаленко повідомив, що поки не стали відключати електрику, виручка тролейбусного парку зросла. Але це, як пояснює пан Віталій, заслуга роботи служби контролю. Водночас, Москаленко уникнув конкретної відповіді, скільки грошей заробили в КП "Черкасиелектротранс" за останній місяць.

Нагадаємо, перед Борисом Марченко тролейбусний парк очолював Петро Кучер. Як раніше повідомляв громадський діяч Павло Мосійчук, заробітна плата Кучера за травень становила 160 тисяч гривень.

Зазначимо, що кілька днів у Черкасах, якщо не стабілізується ситуація з електропостачанням, тролейбуси містом курсувати не будуть.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Borys :

Не пагано влаштувався… Тролейбуси повідміняли, пільговики, щоб дістатися лікарні, змушені останні кошти витрачати… Кому війна, а кому….

Вгору