“Через непройдений техогляд шість черкаських тролейбусів стоять у депо”, – Мосійчук

16 серпня 2022, 14:53

Громадський діяч Павло Мосійчук повідомив, що шість черкаських тролейбусів замість того, щоб працювати, стоять в депо. Причина простою - непройдений технічний огляд.

Як пояснив у коментарі "Про все" Павло Мосійчук, орієнтовна сума збитків для підприємства "Черкасиелектротранс" внаслідок простою тролейбусів - 630 тисяч гривень, і це лише в липні.

- Це, першочергово, задача головного інженера підприємства та техвідділу. Їм потрібно було провести закупівлю цієї послуги. Я не знаю, чи вони її провели, скоріше за все - ні. Але тролейбуси, які мали б їздити, не працюють. Результат: недотримання графіку руху, невиконання 400-500 рейсів і очевидно, що збитки для підприємства, адже воно має отримувати кошти за виконану транспортну роботу, - говорить Мосійчук.

Також він зазначив, що заробітна плата директора КП "Черкасиелектротранс" Петра Кучера за травень становила 160 тисяч гривень.

Журналісти "Про все" також звернулися за коментарем до начальника управління транспорту ЧМР Віталія Москаленка, проте він повідомив, що зараз перебуває у відпустці.

Нагадаємо, раніше Москаленко повідомляв, що у Черкасах спишуть 10 тролейбусів, а нових поки не купуватимуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не треба було поспішати звільняти одразу всіх”: у тролейбусний парк набирають контролерів

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору