На Черкащині голова сільської виборчої комісії незаконно заволоділа коштами місцевого бюджету

04 листопада 2018, 09:27

На Черкащині голова сільської виборчої комісії незаконно заволоділа коштами місцевого бюджету

У середу, 31 жовтня, до суду було скеровано обвинувальний акт відносно голови однієї з сільських виборчих комісій Тальнівського району, яка незаконно заволоділа коштами місцевого бюджету.

Вказана особа обвинувачується в тому, що вона, зловживаючи своїм службовим становищем, незаконно заволоділа державними грошовими коштами місцевого бюджету, які нараховувались як заробітна плата за надання громадянином транспортних послуг сільській виборчій комісії під час проведення в 2018 році проміжних виборів депутата сільської ради.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

За вчинення особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.

За інформацією прес-служби Звенигородської місцевої прокуратури

Вгору