Черкаські баскетболісти перемогли команду із Румунії

04 листопада 2018, 07:59

Черкаські баскетболісти перемогли команду із Румунії

У середу, 31 жовтня, черкаські баскетболісти здолали команду із Румунії і продовжують боротьбу за вихід до наступного раунду змагань, повідомляє "Черкаський спорт".

Обидві команди розпочали єврокубкову гру в Черкасах із захисних дій. Перші бали були набрані капітаном "Мавп" Олександром Кольченко на другій хвилині гри. Після данку Чумакова українці почали грати дещо впевненіше, а три бали від Кольченка тільки додали впевненості господарям.

Проте, ближче до завершення періоду "Стяуа" зусиллями своїх лідерів зуміли наздогнати черкаський клуб та навіть вийти вперед. Проти цього був черкаський американець Кріс Коуклі, який влучно проатакував та знову вивів свій клуб вперед у рахунку. Завершилася перша чверть за мінімальної переваги команди Максима Міхельсона – 19:17.

У другому періоді деякий час на паркеті продовжились "гойдалки", коли команди по черзі захоплювали лідерство. Результативність обох колективів дещо зросла – Черкаси нарешті влучили дальні, а румуни відповідали з проходу під кільце. Рівна гра продовжувалась до середини періоду, коли зусиллями Коулі, якому допомагали Скапінцев, Кольченко та Брендон Янг – саме Мавпи організували міні-ривок та, відповідно, мали перевагу перед великою перервою - 43:37.

У третій чверті "Черкаські Мавпи" продовжили перемагати. Гра Коуклі та Чумакова дозволила українській команді збільшити різницю в рахунку до 10 балів за підсумками третього періоду.

У фінальній частині зустрічі команда з Черкас знайшла свій дальній кидок, і саме влучання Отверченка та Чумакова дали старт ривку господарів, які в середині періоду вже мали двадцяти очкову перевагу.

Вгору