На Черкащині з незаконного користування повернуть 160 га землі

04 серпня 2018, 21:30

Прокуратурою Черкаської області в апеляційному порядку доведено незаконність передачі в оренду понад 160 га землі у Чорнобаївському районі суб’єкту господарювання, який у судовому порядку вимагав визнати поновленим договір оренди земельної ділянки.

Установлено, що площу вказаної орендованої ділянки змінено, а тому це унеможливлює пролонгацію існуючого договору оренди землі та передбачає подальшу передачу її в оренду на конкурсних засадах згідно з чинним законодавством. Зазначений факт не було враховано господарським судом Черкаської області, який прийняв рішення про задоволення позовної заяви сільськогосподарського товариства до органів Держгеокадастру та визнав поновленим договір оренди земельної ділянки.

З огляду на порушення державних інтересів у сфері розпорядження землею, прокуратурою області на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу, яку задоволено Київським апеляційним господарським судом.

Таким чином, земля підлягає поверненню з незаконного користування в розпорядження держави з подальшим набуттям права оренди на конкурентних засадах.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Коментарі

Вгору