На Черкащині інспектор відділу охорони водних біоресурсів сяде у в’язницю

04 липня 2016, 13:18

хабар

За хабар до 4 років позбавлення волі засуджено інспектора відділу охорони водних біоресурсів.

Завдяки активній позиції прокуратури області під час апеляційного перегляду вироку суду першої інстанції стосовно головного державного інспектора відділу охорони водних біоресурсів одного з районів області та його пособника, які обвинувачуються у вимаганні неправомірної вигоди,  рішенням апеляційного суду Черкаської області головному державному інспектору за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України  залишено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, службова особа та його пособник упродовж серпня-вересня 2014 року вимагали у жителя Черкащини близько 6 тис. грн. неправомірної вигоди за не притягнення його до адміністративної та кримінальної відповідальності у разі виявлення контролюючими та правоохоронними органами незаконного вилову ним риби.

Не погоджуючись з судовим рішенням, вирок Канівського міськрайонного суду від 20.11.2015 суду було оскаржено стороною захисту в апеляційному порядку, проте за принципової позиції прокуратури області судове рішення в частині призначення службовій особі реальної міри покарання у вигляді 4 років позбавлення волі апеляційним судом залишено без змін.

На цей час рішення суду набрало законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору