На Черкащині аптекар незаконно торгував “Димедролом”

14 листопада 2014, 18:00

Фото 1 к аптеке

На території Черкаської області завершилося проведення операції «Батискаф», метою якої було виявлення та припинення фактів неконтрольованого розповсюдження наркотичних і психотропних речовин та прекурсорів. Особлива увага приділялася здійсненню перевірок медичних закладів, аптечних мереж, підприємств і установ різного роду власності, які використовують дані речовини у своєму виробництві або за профілем діяльності.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

- З початку проведення заходів до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 16 фактів вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним збутом сильнодіючих та отруйних лікарських засобів (ст. 321 Кримінального кодексу України), - зазначив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Черкаській області ОлександрАбаренков. - Слідчими оголошено про підозру за 15 фактами, пов’язаними з незаконним збутом сильнодіючих та отруйних лікарських засобів.

За результатами здійснених відпрацювань об’єктів легального обігу, в одному із районів області працівниками ВБНОН виявлено посадову особу, яка, будучи працівником аптеки, займалася незаконним продажем нарковмісних таблеток «Димедрол», які заборонені у вільному обігу і продаються лише за рецептом лікаря. За дані дії вищевказаній особі загрожує покарання, передбачене статтею 320 Кримінального кодексу України.

За словами Олександра Абаренкова, загалом в ході проведених заходів ізнезаконного обігу вилучено 132 дози сильнодіючих та 40 доз комбінованих лікарських засобів.

Однак на цьому робота підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків не закінчується, перевірки та рейди продовжуватимуться і надалі, а винні особи притягуватимуться до відповідальності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору