Черкаська міськрада визнала ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України

14 листопада 2014, 18:21
Фото: vo_svoboda

Фото: vo_svoboda

Міськрада Черкас проголосувала за проект постанови депутатської фракції ВО "Свобода" про визнання воїнів ОУН-УПА воюючою стороною у визвольній боротьбі за незалежність України".

"За" таке рішення висловилися 45 депутатів, інформує УНІАН.

Також Черкаська міськрада вирішила звернутися до Верховної Ради і до президента з приводу визнання воїнів ОУН-УПА воюючою стороною на загальнодержавному рівні.

Крім того, своїм рішенням депутати доручили управлінню соцзахисту населення міста включити 14 ветеранів ОУН-УПА, які проживають у Черкасах, в обласну програму "Турбота".

А виконкому Черкаської міськради доручено організувати щорічні заходи по вшануванню пам'яті воїнів ОУН-УПА.

Нагадаємо, 14 жовтня депутати Верховної Ради зробили сім спроб внести до порядку денного законопроект №2111а "Про визнання Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії воюючою стороною у Другій світовій війні за свободу і незалежність України". Найбільше депутатів підтримали внесення законопроекту на розгляд з п'ятої спроби. Тоді за це рішення проголосували 220 нардепів.

Рішення міськради Черкас - не перше на місцевому рівні. Так, 10 жовтня Вінницька обласна рада одноголосно підтримала рішення щодо визнання ОУН-УПА воюючою стороною у визвольних змаганнях за незалежність України.

Поділитись

Коментарі

Вгору