Черкащани протестують проти забудови біля елітного спорткомплексу

14 листопада 2014, 17:05

97_big

Жителі Митниці протестують проти зведення закладу харчування поблизу спортивного комплексу «Спортлайф». Висловити свою думку вони зберуться біля забудови завтра, 15 листопада, о 10 ранку.

- Неподалік «Спортлайфу», ближче до набережної, почали зводити якусь новобудову. Ми спочатку думали, що це буде або ж якась спортивна секція, або ж роздягальня для тих, хто грає у футбол на спортивному полі. А нещодавно там вивісили паспорт будівництва, на якому було зазначено, що це буде заклад громадського харчування, - розповідає в коментарі Про Все активістка Марина Новікова.

Вона зазначає, що живе неподалік і додає: думкою мешканців довколишніх будинків з приводу будівництва кафе ніхто не цікавився.

- За нашою інформацією, заклад громадського харчування зводить «Спортлайф», - продовжує Марина Новікова. – Ми й так влітку потерпаємо від постійного шуму на набережній та від ресторанів, що в річпорту. Вночі всі їдуть догулювати на набережну – приїздять на машинах і голосно вмикають музику. Тому ми й обурені тим, що неподалік наших будинків з’явиться ще один заклад.

Люди вже зверталися до депутата міськради Богдана Колядка, але підтримки, за їхніми словами, поки що не знайшли.

Наразі місцеві активісти вже почали збирати підписи проти забудови, а після завтрашньої зустрічі звернуться до прокуратури. На зустріч запросили депутатів та Самооборону.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору