Моряків із катеру “Златокрай” підгодовує Золотоніський маслоробний комбінат

10 квітня 2014, 11:53

Катер «Златокрай» Одеського загону морської охорони Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України потребував допомоги й із ініціативою її надати виступив голова правління ПрАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислав Кулініч, інформує "Черкаський край".

Маслоробний комбінат ще називають «Златокраєм», адже в складі холдингу «Молочний альянс» він виготовляє продукцію такою під торговою маркою «Златокрай». На підприємстві постаралися зібрати кошти, потрібні речі, медикаменти,а також виділили свою продукцію, завантажили у свій автомобіль, який минулого четверга вранці із Золотоноші вирушив на Одесу. Повезли своє масло і сир, а також зібрані людьми 17800 гривень грошової допомоги. А ще подарунки — потрібні побутові речі з листами й побажаннями через них морякам передали 6-класники Золотоніської школи-інтернату.

Гостинцям від золотоніського «Златокраю» моряки були дуже раді, щиро дякували. Для гостей провели екскурсію на судні та на пристані, в порту, поспілкувалися. А вже того ж дня ввечері автомобіль масло комбінату повернувся з Одеси додому.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору