Опозиція і народна рада не можуть поділити крісло голови РДА у Чорнобаї

10 квітня 2014, 11:36

У Чорнобаї активісти Майдану, представники «Правого сектору» і «Самооборони» сьогодні, 9 квітня збиралися перекрити трасу Київ–Золотоноша на знак протесту проти кандидата у голови районної адміністрації, якого підтримала народна рада, інформує Vechirka.net.

Пристрасті довкола посади голови РДА розгорілися між двома кандидатами – майданівцем Олександром Пилипенком, якого підтримала опозиція, та Григорієм Зінченком, висунутим місцевою народною радою. Останнього опозиція звинувачує у співпраці із регіоналами. Адже свого часу голова РДА Василь Корнієнко рекомендував Зінченка на посаду свого заступника.

Разом з ініціаторами перекриття дороги зібралася й інша група з представників опозиції, яка умовила активістів не заважати рухові транспорту, а спершу піти на переговори із керівництвом області.

Делегація активістів вирушила до Черкас, де зустрілася з головою ОДА Юрієм Ткаченком, щоб нарешті поставити крапку у кадровому питанні. Під час перемовин чорнобаївці досягли домовленості провести у своєму селищі Народне віче, щоб обрати єдиного кандидата, який отримає найбільшу підтримку місцевої громади. Зібрання планують провести у пʼятницю, 11 квітня на центральній площі міста, за участі кандидатів на посаду. Долучитися до «народних виборів» пообіцяв і голова обласної адміністрації.

Вгору