Білоусов запропонував оприлюднити прізвища відсутніх депутатів та не проводити сесію до виборів

10 квітня 2014, 12:02

В. о. секретаря міськради Віктор Білоусов обурився такою відвідуваністю депутатів на засідання сесії, де розглядаються важливі для міста питання, і запропонував оприлюднити прізвища усіх відсутніх сьогодні народних обранців та не проводити сесію до виборів.

- Я звертаюся до фракції партії "Вільних демократів", які сьогодні відсутні у повному складі. Раніше я цього не робив, а сьогодні скажу. Як тільки міська влада, депутати і громадськість зацікавилася роботою асфальтобетонного заводу. Декілька засідань поспіль у порядку денному включено питання про звіт голови наглядової комісії ПАТ "Черкаський асфальтобетонний завод" Ніни Набокіної "Про ефективність управління 50% акцій товариства, які належать міській раді", Ніна Андріївна не з'являється на сесії уже втретє. Я телефонував до голови депутатської групи "Вільних демократів" Олега Ліходькіна, але він не відповів, - повідомив Віктор Білоусов.

За його словами, проблеми в місті набувають серйозніших масштабів,  а депутати у цей час дозволяють собі зривати засідання сесії міськради.

- Ситуація із будинком по вул. Горького 4, міським розрахунковим центром... Сьогодні ми планували завершити розгляд Програми соціально-економічного розвитку і ухвалити бюджет розвитку нашого міста. Без цих двох документів місто фактично втратило вже півроку. Я розумію, що багато депутатів зараз готуються до виборів міського голови. Навіть не до виборів міського голови, а до виборів президента. На першому місті стоять партійні інтереси, а не доля нашого міста. Ми сьогодні мали виділити кошти на ремонт доріг, тротуарів, освітлення, ремонту шкіл та дитсадків, прибирання кладовищ перед поминальними днями. Це нагальна проблема. Ситуація із обвалуванням сміттєзвалища у Руській Поляні. Кожен день може бути фатальним для навколишнього середовища. Проект на обвалування вже готовий, є більше 12 мільйонів у нашому екологічному фонді. Ми могли б почати роботи. Є два шляхи. Або ми публікуємо список всіх відсутніх, і хай вони пояснять, чому зривають сесію. І не будемо проводити сесії до виборів, тоді вся провина ляже на депутатів, - заявив в.о. секретаря міськради поки кворум не зібрався.

 

 

Вгору