Киянам пропонують утекти від нудьги на Черкащину

14 листопада 2015, 16:23
new_2

Фото kolokray.com.

Коли в п’ятницю ввечері голову не покидає лише одна думка – «Боже, куди поїхати з Києва?!» – не втікайте від неї, вона слушна! Беріть друзів, дітей, рідних чи просто рюкзак із чаєм в термосі та сандвічем, і… IGotoWorld.com підготував для киян 7 варіантів турів вихідного дня. До кращих місць, куди киянам можна втікти від нудьги, увішли і туристичні місця Черкащини. Можливо, їх не оминуть увагою і жителі області, які також прагнуть урізноманітнити свій відпочинок вихідного дня. 

Барвиста романтика, Корсунь-Шевченківський

497205_800x600_5Korsun

Фото з сайту galleryua.com.

Корсунь-Шевченківський історико-культурний заповідник – це не лише архітектура й історія, але й, наприклад, дивовижний ландшафтний парк. Княжі володіння Лопухіних-Демидових, заповідна природа Черкащини, музей Івана Нечуя-Левицького – усе це робить Корсунь ідеальним місцем для масштабної сімейної мандрівки. Тут гарантовано не знудяться ні діти, ні дорослі.

Що там ще цікавого?

Пам’ятник Яну і Наталці, виставка військової техніки, музей історії Корсунь-Шевченківської битви, Шевченківська скеля й навіть пам’ятник улюбленому собаці княгині Лопухіної… І не тільки це! Затишний Корсунь може розказати набагато більше, ніж ми нібито про нього знаємо.

 

Час відвідин: музей-заповідник працює щодня від 8:30 до 16:30 (крім 1 і 7 січня, 8 березня, урочистостей Пасхи й Трійці).

Орієнтовна вартість: самостійно відвідати історико-культурний заповідник можна, заплативши за вхідний квиток від 20 грн.

Легендарний Холодний Яр, Чигиринщина

497206_800x600_7CholJar

Фото з сайту novasich.org.ua.

Урочище «Холодний Яр» на Черкащині – одна з малознаних сторінок української історії. Тут заховані таємниці Холодноярської республіки, легенди про козачі подвиги. Розкажуть в Холодному ярі й про круті віражі в українській історії часів однієї з найбільш неоднозначних постатей героїчного 17 століття – гетьмана Богдана Хмельницького. Монастирі, джерела, печери… Одягайтеся тепло і рушайте, одноденні тури з Києва чекають!

Що там ще цікавого?

В подорожі зі столиці не забудьте зазирнути у Музейно-етнографічний комплекс «Дикий хутір». А якщо дорогою не пошкодуєте часу, аби поїхати трохи далі, у неперевершений Чигирин, там знайдеться ціла вервиця цікавинок!

 

Час відвідин: в холодну пору року оптимально відвідувати урочище від 10:00 до 17:00, не забувши про одяг і взуття, що підходять для пригод під відкритим небом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору