У Каневі дитина перетворила багатоповерхівку на яскравий квітник

14 листопада 2015, 15:13

YYYY_973

10-річна канівчанка Поліні Прошак самотужки розмалювала під'їзд у якому машкає її бабуся. На кількох поверхах будинку дівчинка зобразила  маки, волошки, ромашки та інші квіти, пише "Дніпрова Зірка".

- Якось, гуляючи на набережній, я знайшла шматочок вугілля й намалювала ним на стіні будинку тризуб. Бабуся, побачивши як я малюю, за-пропонувала прикрасити орнаментом стіну в під'їзді, - розповідає Поліна Прошак. - Я знайшла в інтернеті зображення квітів і вирішила намалювати такі самі на сходовому марші сьомого поверху, де живе моя бабуся, - каже дівчина.

Для того, щоб нанести контури малюнку на стіну, Поліні знадобилося близько двох годин, ще декілька годин дівчина витратила, аби розфарбувати малюнок. Для цього Поліна змішала акрилову фарбу, що її використовують для фарбування стін, із звичайною гуашшю.

Сусідам малюнки юної художниці припали до душі. За кілька днів мешканці восьмого поверху попросили розмалювати стіну на їхньому поверсі. Поліна із задоволенням взялася за роботу. За кілька днів незвичайні яскраві квіти прикрасили ще одну стіну. Пізніше "замовлення" надійшло й від сусідів з інших поверхів.

Поділитись

Коментарі

Вгору