Колишній посадовець Черкаської міської ради заплатить штраф за корупцію

14 лютого 2019, 14:12

Черкаського депутата звинувачують у корупції

Колишнього виконувача повноважень директора одного з департаментів Черкаської міської ради, який незаконно преміював свого родича, притягнуто до адміністративної відповідальності.

Мова йде про директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимира Шабанова.

Установлено, що посадовець, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та преміював свого зятя.

Колишній чиновник раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення.

Соснівським районним судом міста Черкаси чоловіка визнано винним у вчиненні правопорушень та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 6800 гривень.

Нагадаємо, у червні на Володимира Шабанова було складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією. Так, чиновник у період з 2017 по 2018 рік підписував накази про преміювання свого зятя.

Згідно із розпорядженням міського голови Анатолія Бондаренка від 7 вересня було прийнято рішення про звільнення Володимира Шабанова із займаної посади. 

Коментарі

Вгору