Черкаський посадовець заплатить штраф за корупцію

12 липня 2018, 14:50

Минулого місяця за матеріалами Черкаської місцевої прокуратури було складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією відносно керівника одного з департаментів Черкаської міської ради, який не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняв дії в умовах реального конфлікту інтересів, а саме в період з 2017 по 2018 рік підписував накази про преміювання свого зятя.

Постановою Соснівського районного суду посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 1700 грн. Наразі триває строк апеляційного оскарження. Робота на вказаному напрямі триває.

Нагадаємо, як повідомляли черкаські ЗМІ, мова йде про директора департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Володимира Шабанова.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури.

 

Я сказав:

Єпануться гілки гнуться… А на скільки ж преміював за рік… Де гроші… Хто поверне.. у 10 ти кратному розмірі… Сміх, вкрали мабуть декілька десятків тисяч а штраф 1700…

Володимир сказав:

У турботі про себе такі закони наприймали наші деПУТАНИ і прокуратура діє в рамках цих законів. Отакі діла, малята……

Вгору