Голова уманського ДемАльянсу покинув посаду

15 червня 2015, 12:15

demaljansПро складання повноважень Василь Шеремета повідомив на своїй сторінці в мережі Фейсбук, пише Вечірня Умань. 

"Сьогодні я складаю повноваження голови Уманської міської організації політичної партії «ДемАльянс». Дане рішення мені далося не просто. Але брати участь у кулуарних домовленостях та грати під дудку одного з майбутніх кандидатів в мери, який має фінансувати подальшу діяльність партії в місті, я не хочу і не буду.

Пройшовши Майдан від початку до кінця, я просто не маю морального права і надалі залишатися в рядах міської організації з людьми, котрі зрадили пам’яті Небесної сотні та переслідують свої власні інтереси.

Тому, я звертаються до політради партії «ДемАльянс» з проханням провести перевірку доцільності існування Уманського осередку. Адже деякі люди, котрі зараз там продовжують працювати, кидають тінь на всю діяльність партії, а також на інших чесних та відданих партійців міської та інших організації «ДемАльянсу» України.

Прошу, вище керівництво партії перевірити також і мою роботу, як вже колишнього керівника організації, та опублікувати результати, аби унеможливити зловживання на цьому в подальшому.

Дякую, за роботу всім з ким працював, бажаю колегам процвітання, здійснення планів, та самореалізуватися".

Довідка: Василь Шеремета з 2006 року розбудовував в Умані "Молоді регіони". У карєрному рості дійшов до посади заступника осередку. Проте склав повноваження і покинув партію, коли Віктора Януковича обрали Президентом України в 2010 році. Як він пояснив тоді - через принципові розбіжності в поглядах з керівництвом партії та через внутрішнє неприйняття методів роботи "регіоналів" під час виборів та після них.

Приймав участь в революції Гідності. 

Поділитись

Коментарі

Вгору