Фортель від міністра освіти – черкаським вишом буде керувати хабарник? (документ)

23 червня 2015, 12:06
135434546643052034614627812755926842856o

Фото: "Кропива".

Міністерство освіти і науки на чолі з міністром Сергієм Квітом провернули ще один фортель з провідним Черкаським вишем – Черкаським державним технологічним університетом, пише "Кропива"

Минулого тижня в оперативному режимі колективу представили нового тимчасового очільника ЧДТУ, ним став доктор економічних наук Сергій Назаренко.

Для ректора Тамари Качали, довкола якої час від часу виникали скандали,  звільнення стало несподіванкою, вона була на лікарняному.  

За її словами, новопризначений ректор ЧДТУ не є досвідченою людиною, щоб обіймати таку посаду. І з ним ВНЗ приречений на розвал та об’єднання з іншим університетом. Тим більше це під силу людині, яка свого часу працювала арбітражним керуючим і має досвід збанкручення підприємств.

І дійсно Сергій Назаренко працював арбітражним керуючим,але в цьому нічого поганого немає. Найгірше в тому, що цей пан у 2011 році горів на солідному хабарі - розміром у 6 тис. доларів. Як не дивно Назаренко так і не поніс відповідальності, а справу було закрито лише за строками давності і свого часу Кропива про це вже писала коли нинішній в. о. ректора балотувався у нардепи від партії регіонала Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Вже в цьому році Назаренко був одним із кандидатів на посаду ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Міністр освіти України Сергій Квіт, приїжджаючи до ЧНУ за тиждень до виборів, зазначив, що із 5 претендентів знав тільки двох – тепер вже чинного ректора ЧНУ Олександра Черевка та Сергія Назаренка, із яким познайомився безпосередньо в день візиту, очевидно знайомство було вдалим.

Сергій Анатолійович отримав хабара в 2011 році, будучи арбітражним керуючим у справі дрібненького ФОП Киряченка С.Г. А дав хабар попередній арбітражний керуючий задля того, щоб Назаренко не особливо сильно вникав у роботу попередника.

Справа тягнулася аж до грудня 2013 року, її закрив Соснівський районний суд через збігання термінів давності. Щоправда прокуратура м. Черкаси вже за нової влади подала апеляцію і вже Апеляційний суд Черкаської області 4 березня 2014 року підтвердив постанову Соснівського суду про закриття справи у зв’язку із закінченням строку давності.

5937

Фото: "Кропива".

5937_0

Фото: "Кропива".

5937_1

Фото: "Кропива".

Поділитись

Коментарі

Gatyla сказав:

“Для ректора Тамари Качали, довкола якої час від часу виникали скандали, звільнення стало несподіванкою, вона була на лікарняному.” Ага, така хвора, така хвора – що з МОНу не вилазила останній місяць.

ЧДТУ сказав:

Дуже дякуєм міністру!
Усім колективом!
Що усіх нас ощасливив
Своїм новим дивом.
Ми не знали, недолугі,
Та не розуміли,
Але Ви, пане міністре,
Очі нам відкрили.
Хто ще може керувати
Нашим рідним вишем –
Тільки юне дарування,
Інтернет так пише.
То нічого, що хабарник,
Що сидів в в’язниці,
Якщо вірити міністру –
Це усе дрібниці.
Вам передають вітання
Його мама й тато,
Що вже всіх у універі
Встигли задовбати.
Вони поки що ніхто,
Але вже завзято
Всі допомагають сину
Нами керувати.
Правлять наші документи,
В корпус не пускають,
Не дають проводить збори
І усіх лякають.
Просвітіть будь-ласка нас:
По Вашим канонам
Видають вночі накази,
Всупереч законам ?
Ще, якщо вже Ваша ласка,
І Ви ВУЗ наш лишите, –
Ви ліцензію коли
Нам уже підпишете?
Бо сказав нам новий «босс»
Щоб ми не збиралися,
Щоб не їздили на Київ
І позатикалися.
Бо сказав йому міністр,
Без лишньої поезії,
Що як будемо ми «гавкать»
То не дасть ліцензії.
Ще, дозвольте повідомить,
Що ми майже в комі –
Через Ваші мудрі жарти
Не дають дипломи.
Дуже мудра в Вас команда
І талановита,
Та дозвольте запитати –
А що нам робити?
Нас в ЄДЕБО не пускають
Мовчать телефони
Поки, не дуже законно,
Роздають корони.
Ви прославили наш виш
На Верховній Раді,
Це нам «додало» реклами
Ми всі дуже раді.
Але поясніть нам, сірим,
Декілька моментів –
Як ми будемо тепер
Набирать студентів?
Ми всі віримо у Вас
Ви, найкращий в світі –
Так напевне буде краще
Черкаській освіті.
Але може ми чогось
Таки не розуміємо
Ви нам тільки поясніть
Ми прощати вміємо…

Gatyla сказав:

Пану поету нагадати що Качалу ректором не обирали, а призначив МОН? Чому тоді віршики не писали?
Назаренко може і молодий (37 років?!!) але нарешті ЧДТУ здобув право через 4 місяці всезагальним голосуванням обрати ректора. Обрати! А не терпіти призначену Качалу. Яка окрім пихи і піару нічого не продемонструвала.

Новілова сказав:

Гатила, затули пельку, невдаха! Якщо ті думаєш, що тебе поновлять на роботі – фіг, тому що твій друг Лазуренко, вже про все домовився з новим в.о. Вітаємо, невдахо!

Печера сказав:

Пані Тамара, це правда, що Лега продав вам місце начальника відділа кадрів? Цікаво за скільки? Невже за умови мовчання про його темні справи і махінації?

Gatyla сказав:

Печера – це ригівський холуй Печерський? Який через не бажання псувати відносини з Лазуренком порушив службові обов’язки? То Владиславе Григоровичу, клоун який пише під ніком “Новілова” такий же “Новілова” як Лазуренко прихильник Правого Сектору.

Gatyla сказав:

)))))))))))))
Лазуренко може тільки домовитися щоб його суд не посадив. Та і то, якщо компенсує державі Україна витрати. Так що клоун який ховається під чужим прізвищем, сам заткни свою пельку.

Gatyla сказав:

І ще, клоун трусливий, курчат по осінні рахують. Фейси начистити “вдахам” ніколи не пізно.

Вгору