На ремонті доріг у Черкасах привласнили 3 мільйони

23 червня 2015, 12:12

1369386443

Прокуратурою міста Черкаси внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що у вересні 2014 року між департаментом житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради та приватним товариством  укладено рамкову угоду про надання послуг з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі. На ремонт автошляхів підприємству було виділено майже 3 млн грн.

Відповідно вказаної вище угоди підрядник гарантував можливість експлуатації шляхів після надання ним послуг терміном не менш як однин рік з моменту підписання актів.

Проте випробуванням виробок асфальтобетону встановлено, що за всіма зразками асфальтобетонна суміш не відповідає вимогам ДСТУ та має низьку якість.

Крім того, неналежний стан асфальтобетонного покриття вулично-дорожньої мережі, де послуги надано вказаним товариством в межах вказаної угоди, підтверджується актом обстеження ВДАІ м. Черкаси.

Таким чином, службові особи зазначеного товариства, зловживаючи своїм службовим становищем та використовуючи неякісні матеріали, заволоділи бюджетними коштами в сумі майже 3 млн грн, чим завдали бюджету міста Черкаси збитків в особливо великих розмірах.

Поділитись

Коментарі

Вгору