Екс-прокурор із Черкащини боротиметься з договірними матчами в українському футболі

03 листопада 2017, 12:22

Федерація футболу України створює експертну комісію, яка оцінюватиме дії гравців у підозрілих матчах. До її складу увійдуть відомі італійські експерти, а її куратором стане колишній в.о. прокурора Черкаської області Іван Шевченко, пише vikka.ua з посиланням на "Сегодня".

До складу комісії увійдуть екс-захисник "Ювентуса" і збірної Італії, чемпіон світу-1982 Клаудіо Джентіле; генеральний прокурор касаційного суду Рима Чіро Анджелілліс; колишній гравець "Торіно", "Наполі", "Інтера", "Шеффілд Уендсдей", а до недавнього часу головний тренер "Тернани" Беніто Карбоне; відомий відмовою організувати договірний матч в Кубку Італії-2011/12 між "Губбіо", в якому грав, і "Чезеною" Сімоне Фаріна (завдяки останньому вдалося заарештувати ряд осіб, замішаних в організації "договорняків").

Головним завданням учасників комісії буде оцінка ігрових дій у матчах, які викликали підозри через дивні рухи коефіцієнтів на будь-які варіанти ставок. Їх висновки будуть враховуватися для подальших процесуальних дій.

Зазначимо, що Іван Шевченко родом із Драбівщини. Працював у багатьох містах України, здобував досвід і за кордоном. З 1991 по 1999 рік був заступником військового прокурора черкаського гарнізону. Працював у Генеральній прокуратурі, військовим прокурором.

У 2014 році займав посаду заступника прокурора області. Був призначений виконувачем обов’язків прокурора області замість звільненого відповідно закону про люстрацію Віктора Миколенка.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору