Черкаський народний хор залишився без керівника

03 листопада 2017, 12:01

31 жовтня із займаної посади було звільнено заслуженого діяча мистецтв України, художнього керівника та головного диригента Черкаського академічного заслуженого українського народного хору Леоніда Трофименка. Причина звільнення формальна — у зв’язку з закінченням терміну дії контракту, пише "Черкаський край".

Згідно зі змінами у чинному законодавстві, віднедавна на основі конкурсу відбуваються призначення не тільки керівників закладів культури, а й художніх керівників творчих колективів.

Сам Леонід Трофименко повідомив про намір взяти участь у конкурсі на право й далі очолювати відомий у світі колектив, яким він керував 22 роки поспіль.

Між тим ситуація зі звільненням Леоніда Трофименка викликала глибоку стурбованість не лише в колах творчої інтелігенції області, а й митців всеукраїнського рівня.

Поділитись

Коментарі

Олег сказав:

І як показав час звільнення пішло колективу тільки на користь!

Л.Василівна сказав:

Не тільки керівника треба давно поміняти а і весь хор. Ви подивіться який у його сценічний виляд – баби одні та ще і годовані . Стидно глянути. Голоси дуже грубі. Вони разом із керівником хочуть і на пенсії гроші заробляти. Тоді як скільки талановитої молоді шукає роботу. Візьміть для порівняння
Волинський хор – так це ж небо і земля. Давно треба було просто вигнати цього худ.кер. А прийде молода людина та набере туди молодих тоді це буде дійсно хор, а то гроші тільки получають старі годовані баби. Хор пенсіонерів і товстух давно розігнати треба !

Л.Василівна.Хочу додати до свого коментаря, що керівнику хору щоб "триматися" на плаву давно треба було зробити радикальні зміни. Люди у своїх дописах постійно вказують на їх проблеми, але г.Трохименко і зараз тримає своїх товстух. Невже у їх такий рідкісний голос, та і самі артисти бачать що вони вже немають виду, але хто відмовиться від грошей. Державний колектив це перш за все сценічність ,талант, граціозцість , а не"терти" 40 років терницю і гупати одного гопака ! Черкаський хор перетворився у фольклорну самодіяльність і позорно тягне до пенсійного розпаду! сказав:

правильно сказала Л.В. що немає вже раніше знаменитого хору в Черкасах. А скільки ж іхньої молоді талановитої Черкаської шукає роботу після закінчення і студії х.Верьовки і унів.культури. Їм вдома немає місця. Бабки все зайняли. Може буде новий керібник і порозгонить отих годованих бабусь і балерунів по домам

иап сказав:

БРАВО!

Вгору