До Черкаської міськради по мажоритарних округах не йде жодного регіонала

06 травня 2014, 10:05

Серед переліку кандидатів до Черкаської міської ради по мажоритарних округах немає жодного регіонала… Вони то насправді є, однак балотуються хто від інших партій а хто самовисуванцем, пише Vechirka.net.

Наприклад Ігор Тищенко, що зайшов до міськради цього скликання як депутат Партії регіонів, тепер знайшов своє місце серед афганців. Петро Кучер, Віктор Горкун, Денис Ананьєв, Володимир Гудзенко, Ігор Мельников, які діяли у міській раді як регіонали,, сьогодні залишили свої біло-блакитні прапори та вирушили на мажоритарні округи як самовисуванці.

Голова міської парторганізації Партії регіонів Ігор Мельников пояснює: вони просто не встигли провести конференцію, на якій мали затвердити своїх кандидатів на мажоритарні округи. Сам же Мельников окрім того, що балотується як самовисуванець по мажоритарці, у списку Партії регіонів займає друге місце. У своїй перемозі на виборах не сумнівається, хоч за списком, а хоч по округу все одно планує отримати свій мандат.

Серед кандидатів у депутати Черкаської міськради наступного скликання чимало депутатів, що працюють у раді не одне скликання. Багато з них задля того, щоб отримати заповітний мандат готові змінити переконання та навіть партійність. За даними міської виборчої комісії, колишній вільний демократ Микола Мирза, балотується у раду цього скликання під прикриттям Партії промисловців та підприємців України. Так само без політичних нашивок вирішив йти і Олександр Савенко, який у раду цього скликання заходив під брендом «Батьківщини». Представники вільних демократів у раді цього скликання Армен Акопян та Ігор Кіта тепер балотуватимуться як ударівці. Денис Жмаєв, який до ради цього скликання зайшов від КПУ, у наступну раду хоче потрапити як депутат від партії Громадська солідарність. Від цієї політичної сили балотується і колишній представник Фронту змін Анатолій Коверський.

Сергій Кудактін, що минулого разу зайшов до міськради як депутат партії «Удар» цього року йде як само висуванець. Артур Савін, якому минулого разу, щоб зайти до міськради підійшли прапори компартії, зараз намагається зайти під прикриттям Громадянської солідарності. Цю політичну силу обрав і Сергій Гладких. Того разу він отримав мандат як батьківщинівець, однак одразу ж перейшов до вільних демократів. Соціаліст Олександр Радуцький балотується як само висуванець. Сергій Ткаченко, який балотувався від партії промисловців та підприємців цього разу також вирішив іти самовисуванцем так само як і колишні батьківщинівці Баймурза Бакашев та Валентин Кузьоменський. Самовисуванцями йдуть і вільний демократ Андрій Більда та батьківщинівець Віктор Дубина. Вільна демократка Тамара Вороніна знайшла своє місце серед кандидатів від Громадянської солідарності, тут же прилаштувався й колишній представник Батьківщини Станіслав Головін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору