Уманчани підготували привітання для Святослава Вакарчука

06 травня 2014, 10:22

Уманчани приготували фотопривітання для лідера гурту «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука. 4 травня кілька десятків прихильників співака, одягнених у вишиванки, зібралися на площі Зборів дендрологічного парку «Софіївка» і влаштували тематичний фотосет, пише "Умань.інфо".

Саме так уманчани вирішили доєднатися до Всеукраїнського проекту «День народження Святослава Вакарчука», організованого фанами співака у соціальних мережах. За умовами якого кожне місто України вітає від себе вокаліста Океану Ельзи (ОЕ), а вже звідти фотографії відправлять на пошту самому Вакарчуку чи гурту ОЕ.

Ідея фотосету належить уманчанкам Даші Тапеш та Ксенії Бардецкій-Фурсі.

За словами Ксенії про флешмоб вона знала завчасно:

«Добре знала, бо в минулому році теж фанати створювали привітання для лідера «ОЕ». Проте я не встигла і я дуже сумувала з цього приводу. А цьогорічного привітання вже чекала».

Усім бажаючим, долучитись до привітання дівчата призначили зустріч у дендропарку «Софіївка».

- Отже, вчора 26 учасників о 15.00 розпочали роботу над фотопривітанням. Майже всі були у вишиванках. Ми створили живу фразу-привітання: "Все буде добре. Умань вітає Святослава" — свій подарунок і вираження своєї безмежної любові і поваги до соліста гурту "Океана Ельзи", людини не тільки надзвичайно талановитої, а й глибоко патріотичної. Під час фотосету скандували "Слава Україні! — Героям Слава!", ділись емоціями, знайомились. По закінченню кожен учасник отримав патріотичну бомбоньєрку, в якій були солодощі і рядки із пісень "ОЕ". Своєрідне послання, — розповідає Даша.

- Спочатку планували тільки надпис «Умань вітає Вакарчука», проте потім Даша запропонувала додати «Все Буде Добре», зважаючи на нинішню ситуацію в Україні, — додає Ксенія. — А коли майбутні учасники акції попросили взяти з собою групу підтримки, я подумала що потрібно більше дійства, щоб людям було цікаво. Тоді і виникла ідея з українським прапором. Семиметровий прапор ми прикрасили назвами пісень «ОЕ», написаними на білих паперових серцях… Сердечок було 112, пісні брались навіть з раннього періоду творчості гурту. Я, наприклад, не знала що в їх ранній творчості була пісня з назвою Mickey Mouse.

Фотопривітання дівчата викладуть у мережу.

Довідка: Святосла́в Вакарчу́к (14 травня 1975, Мукачеве, Закарпатська область) — український музикант, вокаліст, лідер рок-гурту «Океан Ельзи», композитор, громадський діяч. Заслужений артист України.

Поділитись

Коментарі

Вгору