Донецькі сепаратисти вигнали рибалок до Умані

06 травня 2014, 09:49

STATUS-Чемпіонат України по ловлі хижої риби мав проходити в Донецькі області. Але через сепаратистів рибалки змушені були тікати до Умані. Представники з усіх областей намагалися витягнути із Осташівського ставу найбільших щуку, окуня, судака або іншу хижу рибу. Вперше за останні декілька років змагання проходили без рибалок із Криму, пише "Вечірня Умань".

93 рибалки втекли подалі від Донецьких сепаратистів до Умані. Проводити змагання вирішили на Черкащині, оскільки саме Осташівський став відповідає всім вимогам для проведення конкурсу. В ньому плаває чимало хижої риби: і щуки, і судаки, і окуні.

-У змаганнях взяли участь представники із усіх областей України, окрім Криму… За останні декілька років ми вперше проводимо змагання без рибалок із півострова,- розповідає голова уманського товариства мисливців-рибалок Віталій Бабій. – Переможцем змагань стає той спортсмен, який зловить найбільше риби. Приємним здивуванням стало те, що перше місце зайняв житель Христинівки. Такого результату ніхто не очікував, адже серед учасників були два чемпіони світу.

Христинівчанин буде представляти Україну на Чемпіонаті Європі по ловлі хижої риби.

Під час проведення змагань жодна рибина не постраждала — була зважена та відпущена на волю, у став.

Поділитись

Коментарі

Вгору