Для Будищенського інтернату обрали керівницю

09 лютого 2024, 08:15

Анжела Піковська, яка зараз виконує обовʼязки керівника і працює в закладі з 1995 року, може знову очолити Будищенський психоневрологічний інтернат. Таке рішення ухвалили члени конкурсної комісії з відбору претендентів на посаду.

Якщо її кандидатуру підтримає сесія обласної ради, то претендентка зможе очолити заклад ще на три роки.

Презентуючи свою конкурсну пропозицію, Анжела Піковська акцентувала увагу на роботі закладу в останні роки. Зауважила, що суттєво було оновлено матеріально-технічну базу, запроваджували заходи з енергоефективності тощо.

Надалі вона планує продовжувати покращувати якість надання медичних та соціальних послуг. Зокрема, для втілення нових проєктів прагне продовжувати співпрацю з різноманітними фондами, аби покращувати умови утримання підопічних. 

Насамперед, йдеться про придбання багатофункціональних ліжок, запровадження нових методів для дозвілля підопічних тощо.

Зауважимо, що в Будищенському психоневрологічному інтернаті зараз проживає 120 жінок з психоневрологічними захворюваннями та інвалідністю 1 чи 2 груп. Серед підопічних закладу - 13 внутрішніх переселенців.

В інтернаті вони можуть отримати не лише соціальну й моральну підтримку, а й повноцінну, регулярну медичну допомогу. Серед медиків в закладі працюють: терапевт, психіатр, стоматолог та медсестри. Щороку підопічні проходять комплексний медичний догляд.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

А :

Робота в такому закладі дуже важка.Але в нормальної людини,яка прочитає цю статтю,одразу виникає питання,чому за 29 років роботи,досі не були придбані багатофункціональні ліжка та не розроблені нові методи дозвілля???По суті,нічого нового запроваджувати не планується.Умови утримання і харчування цих людей потрібно регулярно перевіряти відповідним комісіям.Щоб не було так,як з дитячим інтернатом в Золотоніському районі,де за кошти держави діти не мають абсолютно нічого,включно з елементарними побутовими умовами.

Вгору