Чому варто придбати Microsoft Xbox Series X у 2020 році

09 грудня 2020, 13:20

Sony та Microsoft конкурують між собою в сегменті ігрових консолей вже майже два десятиліття. Цьогоріч компанії йдуть буквально «ніздря в ніздрю», якщо брати до уваги продуктивність, вартість та дату виходу.

Є щонайменше три причини віддати перевагу новій ігровій консолі Xbox Series X:

- Потужне «залізо». Ігрова приставка Microsoft Xbox Series X обладнана 8-ядерним процесором AMD Zen 2 з тактовою частотою 3,8 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті становить 16 ГБ. Об’єм твердотільного накопичувача NVMe — 1 ТБ. Він значно прискорює завантаження ігор. Продуктивність відеокарти заявлена ​​на рівні 12 TFLOPS. До порівняння: максимальна тактова частота процесора у PlayStation 5 становить 3,5 ГГц, об’єм SSD — 825 ГБ, а продуктивність GPU — 10 TFLOPS.

- Зворотна сумісність із Xbox One, Xbox 360 і Xbox. На новій консолі можна запускати ігри минулих поколінь з максимально можливою роздільною здатністю та підвищеною частотою кадрів. При переході зберігається прогрес та досягнення. Аксесуари з Xbox One також працюватимуть на Xbox Series X.

- Ефективна система охолодження. Модель має великий вентилятор, який виштовхує повітря. Він обертається досить повільно, тому ігрова консоль працює тихо. Камера випаровування забезпечує рівномірний розподіл температури всередині активної зони.

Ігрова консоль Microsoft Xbox Series X вже надійшла у продаж, тому є можливість оцінити її можливості особисто.

*розміщено на правах реклами

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору