Радуцький-Бондаренку: Черкаси не можуть бути заручником мера

18 серпня 2018, 14:18

Радуцький-Бондаренку: Черкаси не може бути заручником мера

Напередодні Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що екс-нардепу, керівнику Київської обласної організації партії "Батьківщина" та впливовому товаришу міського голови Черкас Костянтину Бондарєву повідомили про підозру . Депутат Черкаської міської ради Олександр Радуцький впевнений, що наступним буде Анатолій Бондаренко, якщо продовжуватиме гратись із законом, інформує "ВІККА".

- Закон у нас один для всіх. Ми маємо жити в демократичній державі й місті. Не можуть бути черкащани заручниками однієї людини. Повірте мені, що ваші намагання впливати на адмінсуд для того, щоб залишити тих депутатів, який на цей час вже є відкликаними своїми політичними партіями, не зможе ніяким чином повпливати на ТВК, на виборців, – зазначив Олександр Радуцький.

Також він звернувся до судді Черкаського окружного адміністративного суду Валентина Геращенка.

- Шановний, в мене до вас єдине прохання. Можливо, ви навіть і не розумієте, що зараз в місті всі тільки й говорять про те, скільки вам Анатолій Бондаренко заплатив, про те, як ви з ним вирішили всі питання, що на найближчому засіданні ви будете давати заборону оприлюднювати наступних депутатів. Сьогодні ви відклали всі ці розгляди на 23 серпня, хоча у вас також є розгляд 21. Прошу, не ведіться на ці речі, які вам пропонують люди від Бондаренка, а, можливо, й він сам, – говорить депутат.

Наприкінці він звертається до черкаських депутатів, закликаючи їх прийти у понеділок, 20 серпня, о 10:00 за адресою Шевченка, 307, де має продовжитись 56 пленарне засідання сесії міськради.

- Порядок денний буде той, який вже є оприлюднений і який ми не закінчили 18 червня, – підсумовує Олександр Радуцький.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору