Черкаський перевізник передумав брати додаткову гривню за пересадочний квиток

10 лютого 2016, 15:08

12665608_567706916731323_1106656963_n

У Черкасах пересадочний квиток (який діє на деяких міських маршрутах) поки що не буде дорожчати й залишиться на рівні 3 гривень. У цьому в  коментарі "Про все" запевнив керівник ПАТ "Черкасиавтотранс" Володимир Соломенний.

Як повідомлялося раніше, у деяких маршрутках “ПАТ "Черкасиавтотранс" з'явилися оголошення, що, придбавши пересадочний квиток у першому автобусі за 3 грн, після пересадки в другий автобус необхідно буде оплатити вартість проїзду у розмірі 1 грн. Володимир Соломенний каже, що за таким правилом черкащани не їздили.

- Те, що оголошення було, ще не означає, що воно вступило в дію. Люди їздили, як і завжди - по три гривні. Не було жодного дня, коли б хтось доплачував, - каже перевізник.

Водночас він не заперечує того, що пересадочний квиток по 3 грн. - не надто вигідний перевізнику. Для підприємства, за його словами, це затратно.

- До того ж ми придбали нові автобуси, потрібно платити кредити. Запчастини ми купуємо в доларах, курс якого який зріс. Тому міська влада повинна над цим подумати, - наголошує перевізник.

Нагадаємо, у Черкаському міськвиконкомі нововведення про доплату 1 грн. назвали незаконним.

Коментарі

Вгору