У Черкасах перевізник самовільно збільшив вартість проїзду?

04 лютого 2016, 14:56
H1R5r30ZqqQ

Фото зі спільноти Подслушано Черкассы/Вконтакті

Із 8 лютого за пересадочний квиток, який діє на деяких міських маршрутах, у містян просять не три, як було донині, а 4 гривні. У Черкаській міськраді таке нововведення називають незаконними.

"ПАТ "Черкасиавтотранс" не в змозі за власний рахунок забезпечувати безкоштовну проїздку в другому автобусі по пересадочному квитку. В зв'язку з цим тимчасово, з 8 лютого 2016 року придбавши пересадочний квиток в першому автобусі за 3 грн, після пересадки в другий автобус вам необхідно буде оплатити вартість проїзду у розмірі 1 грн." - таке оголошення з'явилося у черкаських маршрутках, де діяв пересадочний квиток.

У Черкаській міській раді обіцяють вияснити ситуацію, адже й самі про таке нововведення перевізника довідалися лише сьогодні.

- Перевізник нас до відома не ставив. Рішенням виконавчого комітету у Черкасах затверджений єдиний тариф - 3 гривні. Така ж сума зазначена і на самих квитках, тому брати за проїзд більшу суму не можна, - коментує "Про все" начальник управління транспорту департаменту ЖКК Черкаської міськради Віталій Москаленко. - Але запровадження пересадочного квитка - це була також особиста ініціатива перевізника. Ми будемо зустрічатися з перевізником і виясняти ситуацію.

 

Коментарі

Вгору