«Черкаський облавтодор» ще тільки заплатив зарплату за лютий і березень

04 червня 2014, 11:15

2 млн 582 тис гривень днями виплатило ДП «Черкаський облавтодор» понад тисячі своїх працівників. Нагадаємо, підприємство заборгувало дорожникам краю 2 млн 780 тис грн. За цим фактом у прокуратурі вже зареєстрували кримінальне провадження. Наразі триває досудове розслідування.

- Коли побачив кошти на рахунку, порадився з керівниками, які працюють в галузі, й вирішив проплатити спочатку податки, борги за електроергію, на 850 тисяч гривень закупили матеріали, бітум, пальне, щоб виконати обсяги робіт на травень на суму понад 4 мільйони гривень, — пояснює директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин. 

Вже з другого траншу надходжень, додає він, вдалося оплатити роботу працівникам. Так, 29 травня виплатили заробітну плату за лютий та березень. З суми заборгованості сплатили більше мільйона податків. Станом на 3 червня заборгованість за березень сягає 208 тис грн.

Щодо оплати робіт у травні, говорять у бухгалтерії підприємства, прогнозувати ситуацію складно. Адже зарплата дорожників залежить від обсягів робіт, які замовляють облавтодору. Коли цих робіт недостатньо, тоді і коштів на оплату праці бракує.

Поділитись

Коментарі

Вгору