Смілянські чиновники змушують 7-річного хлопчика жити з чужою родиною

04 червня 2014, 10:45

Семирічний Олег Іршенко зі Смілянщини мріє, щоби рідна мама залишила їх із татом у спокої. П’ять років тому жінка виїхала на заробітки, а нині намагається через суд забрати у чоловіка сина, пише сайт "Ні корупції".

Педагоги та психологи в один голос кажуть, що дитині буде комфортніше з батьком. Утім, уповноважені вирішити проблему районні служби, їхні висновки оминули увагою. Смілянська районна опікунська рада, всупереч закону, навіть не заслухала думку дитини.

А фактично сфальшований висновок цього органу став основним доказом у суді на користь проживання дитини із малознайомою йому жінкою, кажуть юристи.

Наразі справу розглядає Апеляційний суд області.

…Марина Іршенко подалася в Італію за кращим життям, залишивши чоловіка з двома дітьми: дворічним Олегом та десятирічним Владиславом.

Та, як з’ясувалося згодом, довіривши своєму адвокатові вести подальші її справи, у тому числі, і розлучення. Його, за словами батька хлопчика Віталія Іршенка, сама ж ініціювала.

Чоловік розповідає, що він із синами намагалися домовитися з Мариною.

- Як тільки прийшло повідомлення, старший син 50 разів телефонував, але вона не відповідала, скидала. Або брав трубку хтось інший, казав, що вона зайнята. Марина як мати дітей взагалі про них не дбала більш, ніж чотири з половиною роки, тобто, з того часу, як вона сама, без будь-якого обговорення зі мною вирішила виїхати за кордон до Італії. Всі ці роки діти знаходились зі мною та на моєму утриманні. Те, що за її словами, вона пересилала передачі з одягом для дітей та для мене, є лише словами, не підтвердженими нею в ході розгляду справи судом належними доказами, – пригадує Віталій.

Нині жінка через суд намагається забрати у чоловіка молодшого сина. Педагоги та психологи стверджують, що дитині буде комфортніше з батьком. Втім, уповноважені вирішити проблему районні служби, їхні висновки оминули увагою. Районний суд постановив: батько має віддати сина матері.

- Судом зроблені передчасні висновки та надано перевагу одним доказам перед іншими без належного їх обґрунтування. Віталій неодноразово в суді заявляв клопотання про заслухання думки дітей, яке судом безпідставно та без будь- яких обґрунтувань відхилялось, – апелює захисник Іршенків Лариса Андрос.

Тепер батько хлопчика Віталій Іршенко в Апеляційному суді Черкаської області відстоює право сина рости і жити там, де дитина хоче.

- Я хотів би залишитися з татом і братом Владиком. Я не хочу до мами через те, що вона мого брата обзивала і виганяла. Я хочу, щоб ми з татком виграли суди, я це просив у святого Миколая, – розповідає Олег Іршенко.

Хлопець не розуміє, чому він повинен називати мамою жінку, яку він бачив вряди-годи.

Віталій каже, що ніколи не перешкоджав колишній дружині бачитися з дітьми. Переконує, що навпаки, вона не виявляла такого бажання: "Я запрошував колишню дружину на побачення з дітьми, вона не з’являлася. Та чи хотіла вона цього? Судіть самі: перед самим засіданням комісії, яка вирішувала долю мого сина, ми чекали в одному коридорі майже годину, вона навіть не привіталася з дітьми”.

Поділитись

Коментарі

Вгору