Черкаський депутат жалкує, що привів в політику «жартунів»

04 листопада 2017, 23:22

Депутат Черкаської міськради Олександр Згіблов жалкує, що привів в політику деяких депутатів, пише "Прочерк".

Про це Згіблов досить емоційно пише в «Фейсбуці».

«Щиро жалкую, що доклав зусиль і привів в політику цих жартунів... Які ще до поховання свого колеги - депутата стали брехати про "чистий обнал" на камеру і звинувачувати всіх... Мразі і подонки», – зазначив депутат, реагуючи на повідомлення прокуратури про завершення справи щодо можливого підкупу депутатів.

Нагадаємо, що минулого місяця набули широкого розголосу та резонансу виступи міського голови та окремих депутатів щодо пропозиції надання неправомірної вигоди за відставку Бондаренка А.В. з посади мера. Черкаська місцева прокуратура інформує, що за результатами проведення досудового розслідування кримінальне провадження закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення, оскільки під час допиту один із заявників пояснив, що це все жарт, а інший скористався правом, наданим ст. 63 Конституції України.

Інші депутати Черкаської міської ради, допитані в якості свідків, в ході розслідування кримінального провадження, заперечили факти пропонування їм неправомірної вигоди за оголошення імпічменту та відставку голови м. Черкаси.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору