Жінку, яка зникла на Канівщині 16 років тому, знайшли в Росії

05 листопада 2017, 07:45

У Росії знайшлася черкащанка, яка втікла з дому, щоб врятуватися від чоловіка, пише ZMI.сk.ua. з посиланням на прес-службу Слідчого комітету Російської Федерації у Краснодарському краї.

8 листопада 2001 року 46-річна жінка вийшла зі свого будинку в хуторі Червоне вогнище Канівського району в невідомому напрямку й зникла. Органами прокуратури порушувалася кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.105 КК РФ (вбивство).

Тільки через 16 років, зокрема в кінці жовтня 2017 року, правоохоронцям надійшла інформація щодо місця знаходження зниклої.

Як пояснила жінка, вона вирішила залишити дім та сім'ю через складні стосунки з чоловіком, який ображав і принижував її, не працював і зловживав алкоголем. Залишивши документи, жінка поїхала в крайовий центр, де займалася сезонними польовими роботами, збиранням пляшок та брухту кольорових металів. З осені 2012 року вона почала жити на території колишньої бази в індивідуального підприємця в селищі Зеленопольське Карасунського округу, де займалася прибиранням території та розведенням птиці.

Досягнувши пенсійного віку, маючи необхідність оформити документи й страховий поліс, жінка за наполяганням роботодавця повідомила про своє колишнє місце проживання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору