У прокуратурі повідомили, чим закінчилося розслідування по “покупці” голосів депутатів Черкаської міськради

03 листопада 2017, 17:44

В минулому місяці набули широкого розголосу та резонансу виступи міського голови та окремих депутатів щодо пропозиції надання неправомірної вигоди за відставку Бондаренка А.В. з посади мера.

Черкаська місцева прокуратура інформує, що слідчим відділом Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області проводилося досудове розслідування у кримінальному провадженні з приводу пропозицій неправомірної вигоди (грошових коштів) депутатам Черкаської міської ради за оголошення імпічменту та відставку голови м. Черкаси, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 КК України.

За результатами проведення досудового розслідування вказане кримінальне провадження закрито за відсутністю складу кримінального правопорушення, оскільки під час допиту один із заявників пояснив, що це все жарт, а інший скористався правом, наданим ст. 63 Конституції України.

Інші депутати  Черкаської міської ради, допитані в якості свідків, в ході розслідування кримінального провадження, заперечили факти пропонування їм неправомірної вигоди за оголошення імпічменту та відставку голови  м. Черкаси.

Таким чином, факти, озвучені 29.09.2017 на брифінгу, що відбувся в приміщенні Черкаської міської ради, у ході досудового слідства не підтвердилися.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору