Черкаські заклади освіти співпрацюватимуть із центром безоплатної вторинної правової допомоги

07 вересня 2017, 16:49

Департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР та Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали меморандум про співпрацю.  Завдяки такій взаємодіє планується проведення правопросвітницьких заходів у школах, що підвищить юридичну обізнаність школярів.

– Приємно, що ми будемо тісно співпрацювати з Черкаським місцевим центром, – наголосив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Уже з цього місяця розпочнуться лекції з правової просвіти по закладах освіти, культури та інших, підпорядкованих департаменту.

Черкаський місцевий центр із надання БВПД – це державна установа, створена Міністерством юстиції України, метою якої є забезпечення доступу до кваліфікованої вторинної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для соціально-незахищених категорій громадян. Вторинну правову допомогу надають малозабезпеченим, інвалідам, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, ветеранам війни, учасникам АТО та іншим незахищеним категоріям населення. Безоплатна вторинна правова допомога передбачає, що центр призначає адвоката, який готує необхідні для захисту документи та представляє інтереси особи у судді. Послуги адвоката замість клієнта сплачує держава.

Коментарі

Вгору